Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 152 kategori ve 457 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Keçiören Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : ETLİK BEYAZ EŞYA TAMİRİ 0312 418 40 07
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
YUVAM TEKNİK
 Telefon
:
(+90) 312 418 40 07
 GSM No
:
0535 418 78 00
 Fax
:
(+90)
 Adres
:
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Keçiören
 Email
:
 Web
:
 Başlangıç Tarihi
:
28.02.2014
 Bitiş Tarihi
:
28.05.2018
 •  Firma Hakkında
 •  Haberler
 •  Resimler
 •  Ürünler
 •  İlanlar
 •  Harita

 

BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

 1. Arçelik Servisi
 2. Ariston Servisi
 3. Beko Servisi
 4. Bosch Servisi
 5. Demirdöküm Servisi
 6. ECA Servisi
 7. Frigidaire Servisi
 8. İndesit Servisi
 9. Miele Servisi
 10. Philco Servisi
 11. Profilo Servisi
 12. Regal Servisi
 13. Siemens Servisi
 14. Vestel Servisi

Günümüzde kadınların da çalışma hayatına yoğun olarak katılmasıyla evde yapılması gereken işler aksamakta ya da kadının iş sonrası el emeği ile yapması durumunda da kadın çok yorulmaktadır. İşte bu yorucu hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar olmaktadır.Günümüzde hemen her evde buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, fırın ve klima türü aletler bulunmaktadır. Ancak bu aletler elektrikle çalışan ve çok hassas aletlerdir. Bazı yanlış kullanımlardan dolayı ya da elektrik bağlantılarındaki arızalardan dolayı bu eşyalar olumsuz etkilenmekte ve arıza meydana gelmektedir. Arıza meydana geldiğinde hiç beklemeden işinin uzmanı bir beyaz eşya servisi ile iletişim kurmalı ve arızanın giderilmesini sağlamalısınız. Zamanında arıza giderilmezse sorun daha da büyür ve beyaz eşyanız fazlaca zarar görebilir.

Firmamız Bosch – Siemens, Beko – Arçelik – Altus, Vestel – Regal, Ariston, Indesit, Profilo, White Westinghouse marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorunda size en kaliteli hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınızın onarımlarını en güvenli şekilde yapmaktayız ve eğer parça değiştirmemiz gerekirse, değiştirilen parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz. Bazen de kullanıcılar küçük hataları görmeyebilir ve bu küçük hatadan kaynaklanan çalışmama sorununu arıza sanabilir. Bu nedenle müşterimiz bizi arıza kaydı için aradığında bir takım uyarılarda bulunmaktayız. Örneğin buzdolabınızın veya çamaşır makinenizin fişi yerine tam oturmamış olabilir kontrol eder misiniz, ya da beyaz eşyanızın sigortası atmış olabilir bir bakar mısınız gibi sorular soruyoruz. Bu sorulara verilen yanıta göre arıza kaydı alıyoruz. Arıza kaydınızı aldıktan sonra gün içinde ve en kısa sürede tamir için verdiğiniz adrese geliyoruz. Çünkü beyaz eşya servis onarımı çok gecikirse evdeki bütün hayatın alt üst olacağını biliyoruz.

Çamaşırların yıkanamaması evde yaşayanlar için büyük sorundur. Özellikle herkesin çalıştığı ve okul çocuklarının olduğu evlerde bu daha da ciddi bir sorun yaratır. Bu hassas durumun bilincinde olduğumuz için müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan arızayı gidermeye çalışmaktayız. Beyaz eşyalarınızla sadece arızalandıkları zaman ilgilenmemelisiniz. Zaman içinde bu eşyalara bakım da yaptırmalısınız ve böylece daha uzun ömürlü olmalarını sağlarsınız. Firmamız bu konuda da özel servis hizmeti vermektedir. Ayrıca bakım ve onarım fiyatlarımız normal standartlardadır. Siz değerli müşterilerimize kredi kartına taksit gibi seçeneklerle ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz ve Çeşitli arızalar:

motor ve kart yanması vakumlu süpürge işçilik ücreti beyaz eşya problemleri beyaz eşya sorunları beyaz eşya arıza tamir elektronik eşya elektronik eşya tamiri çamaşır makinesi kazanı değiştirme değiştirme ve işçilik ücreti bulaşık makinesi arızalandı su tahliye pompası buzdolabından hiç ses gelmiyor termik atması buzdolabı karlanma yapmaya başladı buzdolabı kapı fitilleri kapı swici arızası no frost buzdolabı defrost buzdolabı vana bozuldu arızaya neden oldu buzdolabım soğutmuyor buzdolabı hava kaçırması termosifon kazanı su akıtıyor buzdolabının buzluk kısmı çalışmıyor tamir ücreti servis ücreti bulaşık makinesi arızası amortisör değişimi su giriş valfi parazit kondansatörü pompa kilitlenme sorunu beyin ve kart tamiri elektronik kart tamiri beyin tamiri kart tamir servisi kombi kart tamiri fırın kart tamiri çamaşır makinesi beyaz eşya çamaşır makinesi,

Keçiören Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax: 0 312 311 79 46
Email: bilgi@keciorenesnafrehberi.com