Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 152 kategori ve 457 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Keçiören Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : ATAPARK ÇATI TAMİRİ 0312 324 25 77
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
MERT ÇATI
 Telefon
:
(+90) 312 324 25 77
 GSM No
:
0533 335 08 11
 Fax
:
(+90)
 Adres
:
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Keçiören
 Email
:
 Web
:
 Başlangıç Tarihi
:
06.03.2014
 Bitiş Tarihi
:
06.06.2018
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita

ATAPARK ÇATI TAMİRİ

Çatınız Mı Akıyor ? Çatınızı bir daha akmayacak şekilde yeniden yaptırmak veya tamir mi ettirmek istiyorsunuz? Yıllardır Ankara'da çatı,cephe,sandviç panel,çelik çatı,çelik konstrüksiyon ve izolasyon sektöründe endüstriyel çatı hizmet vermekte olan Mert Çatı adlı firmamızla siz dostlarımızla birlikte ilerlemekten mutluyuz. Mert Çatı olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız ve çatı ile ilgili bütün problemlerinize çözümler üretmekteyiz.. Sayfamızın sizlere yardım olacağını umuyoruz. Bizimle irtibata geçiniz ve ücretsiz keşiflerimizden yararlanınız. ÇATI KAPLAMA-SANDVİÇ PANEL ve ÇATI TAMİRİNDE yılların tecrübesi.

Ücretsiz keşfimizden yararlanmak için bize telefonla ya da keşif talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Mevcut yapılmış Sandwich panel, boyalı sac, atermit,alüminyum, çelik konstrüksiyon çatı, teras çatı vb. gibi sorunlu ve yağmurda su akıtan çatılarınızın tamirini ve onarımını profesyonel ekipleriyle ve malzemeleriyle gerçekleştirmekte olan firmamız hizmetinizdedir. Bulunduğumuz mevsim çatılarınızın tamiri için en uygun zamanlardan birisidir. Zaman kaybetmeden çatı ile ilgili problemlerinizi kafanızdan atmanın en kısa yolu bizi aramak. Su yalıtımı ve izolasyonunda kesin çözüm!
 

En Çok Arananlar

komple çatı yapımı, çatı kaplama, yağmur oluklarının yapımı, çatı temizliği, çatı aktarma, çatı yenileme, çatı izolasyonu, çatı su ve ısı yalıtımı, kiremit altı su yalıtımı, izocam serimi, çatı onarımı, çatı sistemleri, çatı bakımı, çatı katı dekorasyonu, çatı katı sistemleri, plastik ve galvaniz, montaj, tamirat, tadilat, imalat, teras katı, kenetli çatı, eğimli çatı, çatı aktarma çözümleri, cephe kaplama, kiremit kaplama, saç, çinko, yağmur borusu, çatı çeşitleri, çatı malzemeleri, onduline, çatı katı, çatı sistemleri fiyatları, inşaat çatı sistemleri, şıngıl çatı, çatı modelleri, galvanizli trapez saç,

Keçiören Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax: 0 312 311 79 46
Email: bilgi@keciorenesnafrehberi.com