Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 152 kategori ve 457 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Keçiören Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : AYVALI ÇATI TAMİRİ 0312 324 25 77
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
MERT ÇATI
 Telefon
:
(+90) 312 324 25 77
 GSM No
:
0533 335 08 11
 Fax
:
(+90)
 Adres
:
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Keçiören
 Email
:
 Web
:
 Başlangıç Tarihi
:
04.03.2014
 Bitiş Tarihi
:
04.06.2018
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita

Düzgün yapı ile hayal edemeyeceğiniz yapıları inşa ediyoruz. Düşünebiliyormusunuz ya şehir ayaklarınızın altında yada bir deniz manzarası karşısında çayınızı kahvenizi yudumluyor yada yemek yiyorsunuz, kışı evinizin içinde geçirdiniz artık yaz geliyor ve dekore etmeninde tam zamanı. Klasik olarak Standart Membran Çatılar, Epiderm Membran Çatılar veya PVC Membran çatı tipleri vardır bununda tipleri mevsimsel tip olarak ayrılır ve eğer sadece belirli çatlaklar için ise belirli kristalize edilmiş yalıtım malzemeleri kullanılabilir. Çatınızı yaparken önemli noktalar eğim şapından da geçer.

 


     Mineral kaplı membranların boyuna bindirmelerinde, granüller iyice kazınmalı, Ankara çatı şalumo ile ısıtılarak membrana gömülmelive bini boyu 15 cm olmalıdır. Membran sıraları, tüm katlarda eğim doğrultusunda dik yönde oluşturulmalı, sıralar arasında şaşırtma uygulanarak, ek yerlerinin olabildiğince kesişmemesine ve üst üste gelmemesine dikkat edilmelidir. Ankara çevresinde istanbulda çatı uygulama çatı izolasyon yapan firmalar. Baca kenarları tamircisi , panel çatı yapılışı sıngıl , siyah mebran , şıngıl çeşitleri , şingıl kiremit çatı resimleri , şingil , teras çatı ısı izolasyonu. Çatı balkon kapama , Çatı katlarında bulunan açık olan balkon bölgelerine yapılan çatıya Çatı balkon kapama diyoruz bu işlem içim öncelikle bölgenin yapı mühendislik açısından belediye ile bir sıkıntısı var ve ya yok olup olmadığının bilgisini almalısınız, Çatı balkon kapama işlemleri için bazı bölgelere izin almak garekmektedir. Çatı balkon kapama işlemleri yapımı ahşap veya çelik olarak yapılabilir alt görünüm olarak lanbiri görünümü en hoş duran görünümdür üst görünümü ise bir çok seçenek ile kaplanabilir mesela kiremit şıngıl kumlu arduazlı membran bigi daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz. 


    Ankara Çatı teras çatı yapımı ile ilgili bir kare fotograf resmi sitemiz Ankara çatı ya girerek referanslar bölümümüzden resimlerimizin devamını görebilirsiniz. Firmamız çatı uygulama konusunda türkiyenin en önde gelen firmalarından biridir. Çatı balkon kapama her çatı modeli uygulanmaktadır Ahşap çatı üzeri kaplama Kiremit mebran şıngıl ile kaplı olan bina çatıları iklim farklılıkları, zaman aşımına bağlı yıpranma ve üzerinde yürünmesi gibi etkenlerle kar ve yağmur sularına karşı koruma özelliğini kaybeder, bundan dolayı yapılan tadilat ve onarım işlerine aktarma denir, tabi çatı kaplaması kiremit olan çatılarda aktarma denilir , Kiremit antik çağlardan beri, mimari yapılarda çatı kaplama elemanı olarak kullanılan pişmiş toprak levhalardır, bizleri arayarak Çatı balkon kapama gibi çatı işlerinizi yaptırabilirsiniz. çatı bizim işimiz Ankara Çatı ve inşaat. Dublex çatı katı izolasyonu , Bina çatı katları yeni yapılmalara göre projeye uygun ve daha alçak sekilde yapılmaktadır bu yapıların daha sonradan değiştirildiğini yani mevcut alan çok düşük ve bu alanı yükseltip o şekilde oturum sağlayanlar vardır. Çatı katı dublex dairede hiç oturmamış kişiler ise yeni aldıkları bu dairelerde ne sorunla karşılaşacağını bilmemektedir, dublex çatı katı izolasyonu , çatıdan gelen su sızıntılarını önlemek için yapılmaktadır mevcut çatı katınızın kaplama malzemesine göre çatı izolasyonu yapılır örnek verecek olursak genelde kilasik olarak çatılarda kiremit bulunmaktadır, kiremit kaplı olan bir dublex dairenin çatısında izolasyon çalışmalsı nasıl yapılır bununla ilgili sizlere kısaca hem göresel hemde yazarak anlatalım.


    Çatı katı üzerinde iki adet çatı güvercinliği bulunmakta bu çatı güvercinlikleri dahada alçak vaziyette ve dahada küçük bir eşkilde ide biz bu tek daire üzerine olan yapıyı ön kısımdan 80 cm yükselterek güvercinlik ebatlarını büyülttük sonrasında çatıya dublex çatı katı izolasyonu yaparak ilk katı siyah membran ikinci katı ise kırmızı membran olmak üzere kapladık sonrasında kenar kısımlarına izolasyon yaparak işlemimizi bitirdik, dublex çatı katı izolasyonu tamir olarak da yapılır belirli bölgelere aleminyum folyolu izolasyon ile tamirat yapıp çatı izolasyon sorunuda çözmüş olabilirsiniz tabi bu tür tamirat işlerini görmek gerekmektedir. Bizleri arayarak fiyat alabilir memnun kaldığınız sürecede işlerinizi bizlere yaptırabilirsiniz. Baca izolasyonu kenar yapımı. Baca izolasyonu kenar yapımı Çatıda bulunan komşu bitişik nizam kenar kısımlarının izolasyon yapımı ile ilgili bilgi amaçlı kısaca belirtelim. Baca izolasyon baca inşaat halindeki çinkoların zamanla deforma olup bazı bölgeleri delinerek su sızıntılarına neden olmaktadır bu çinko üzerlerine yada çinko yok ise baca kenar kısımlarına baca çatı seviyesinden 50 cm yüksekliğine kadar etarafı tamamen izolasyon ile izole edilir. Kenar kısımları ise bitişik nizam olarak bilinen bölgeler kiremit olarak düşünürse bir çatıyı kenar kısmına su kanalı yaparak bu su kanalı 30 cm genişliğinde olmalıdır. yapılan bu su kanalına aleminyum folyo ile izolasyon yapılarak su sızıntılarının önüne geçmiş olursunuz. Baca izolasyonu kenar yapımı ile ilgili bizleri arayınız.

    Baca izolasyonu ve kenar kısım izolasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için bizleri arayabilir yada mesaj yollayabilirsiniz.

En Çok Arananlar

komple çatı yapımı, çatı kaplama, yağmur oluklarının yapımı, çatı temizliği, çatı aktarma, çatı yenileme, çatı izolasyonu, çatı su ve ısı yalıtımı, kiremit altı su yalıtımı, izocam serimi, çatı onarımı, çatı sistemleri, çatı bakımı, çatı katı dekorasyonu, çatı katı sistemleri, plastik ve galvaniz, montaj, tamirat, tadilat, imalat, teras katı, kenetli çatı, eğimli çatı, çatı aktarma çözümleri, cephe kaplama, kiremit kaplama, saç, çinko, yağmur borusu, çatı çeşitleri, çatı malzemeleri, onduline, çatı katı, çatı sistemleri fiyatları, inşaat çatı sistemleri, şıngıl çatı, çatı modelleri, galvanizli trapez saç,

Keçiören Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax: 0 312 311 79 46
Email: bilgi@keciorenesnafrehberi.com