Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 152 kategori ve 457 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Keçiören Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : UFUKTEPE HALI YIKAMA 0312 419 76 77
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
ZEKİ HALI YIKAMA
 Telefon
:
(+90) 312 419 76 77
 GSM No
:
0535 418 78 00
 Fax
:
(+90)
 Adres
:
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Keçiören
 Email
:
 Web
:
 Başlangıç Tarihi
:
04.03.2014
 Bitiş Tarihi
:
04.06.2018
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita

UFUKTEPE HALI YIKAMA

Profesyonel halı yıkama belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. Profesyonelce yıkanmamış bir halı evde yaşayan kişilerin sağlığını bile tehdit edebilmektedir. Yayınladığımız makaleler aracılığı ile ülke geneli ve Avrupa da yaşayan, sulu sistem halı yıkatma tercihinde bulunan vatandaşlarımızın daha kaliteli ve doğru hizmeti alabilmesi için çaba sarfetmekte, doğru halı yıkama tekniklerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktayız. Sitemizde bulunan makaleleri okuyarak, bu konuda ulaşılması gereken tüm bilgilere erişebilir, bu sektör ve doğru teknikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halı yıkama hizmetimiz profesyonel bir ekiple Ankara başta olmak üzere Çankaya, Keçiören, Altındağ, Mamak, Yenimahalle, Çayyolu, Ümitköy bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Tüm Ankara genelinde Ankara Halı yıkama hizmetini sunmaktayız. Halı yıkama işlemi hassas olup titizlikle yapılması gerekmektedir. Halı yıkama, dikkate alınması gereken bir durumdur. Halı yıkama işlemi için size olan önerimiz ucuz halı yıkama yapan değil kaliteli Halı yıkama yapan firmaları tercihiniz en doğru karar olacaktır. Halı yıkama aslında düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Halı yıkama basite alınacak bir işlem değildir. Yapılan işlemlerde Ankara Zeki Halı Yıkama şirketi elemanları titizlikle işini yapıp müşterilerini evlerden memnun olarak ayrılmaktadır. Zeki Halı yıkama Servisini tercihiniz için bir çok sebep vardır.


İletişim, İrtibat Bilgileri

İlgili Kişi : Zeki Halı Yıkama
Tel : 0312 419 7677
Cep : 0535 418 78 00
Adres : Mühye Köyü İçi Çankaya, Ankara
Servis Alanı: Keçiören, Aktepe, Atapark, Ayvalı, Bağlum, Dutluk, Esertepe, Etlik, İncirli, Mecidiye, Sanatoryum, Ufuktepe, Çankaya, Balgat, Maltepe, Altındağ, Mamak, Yenimahalle, Çayyolu, Ümitköy.

HALI YIKAMA AŞAMALARI

AŞAMA: TOZ ALMA:Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı temizleme bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden gecen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. Bu aşama halı temizleme (yıkama) konusunda en önemli aşamalardan birisidir. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan kum, toz vb. maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması imkânsız hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.
AŞAMA: HALI YIKAMA: Toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel Cleanvac halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp vakumlanır.
AŞAMA: SANTRİFÜJ: Bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir zaman zarar görmez.
AŞAMA: HAVALANDIRMA ASKILARI: Santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur.
AŞAMA: HAV ALMA: Kurutma odasından çıkan halılarınız hav alma makinesinde havı alınıp yatımına taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.
AŞAMA: PAKETLEME: Havı alınan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.
 

Keçiören Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax: 0 312 311 79 46
Email: bilgi@keciorenesnafrehberi.com