Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 152 kategori ve 457 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Keçiören Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : SANATORYUM KOMBİ TAMİRİ 0312 418 40 07
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
YUVAM KOMBİ
 Telefon
:
(+90) 312 418 40 07
 GSM No
:
0535 418 78 00
 Fax
:
(+90)
 Adres
:
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Keçiören
 Email
:
 Web
:
 Başlangıç Tarihi
:
06.03.2014
 Bitiş Tarihi
:
06.06.2018
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita


KEÇİÖREN UFUKTEPE KOMBİ TAMİR-BAKIM TEKNİK SERVİSİ

Kombi tamiri hizmetimiz profesyonel bir ekiple Ankara başta olmak üzere Keçiören ve Keçiören'in tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Tüm Ankara genelinde Ankara kombi tamiri hizmetini sunmaktayız.kombi tamiri işlemi hassas olup titizlikle yapılması gerekmektedir.

Kombi tamiri, teknik destek ve kombinin yıllık bakımı dikkate alınması gereken bir durumdur. Kombi tamiri işlemi için size olan önerimiz ucuz kombi tamiri yapan değil kaliteli  kombi tamiri yapan firmaları tercihiniz en doğru karar olacaktır.

Kombi bakımı aslında düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı basite alınacak bir işlem değildir. Yapılan işlemlerde Ankara kombi tamiri şirketi elemanları titizlikle işini yapıp müşterilerini evlerden memnun olarak ayrılmaktadır. Ankara Kombi Servisini tercihiniz için bir çok sebep vardır.

Kombilerinizin yıllık bakımını ve tamirini ihmal etmeyiniz.


 

Evlerinizde ısıtma, sıcak su ve iklimlendirme amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınızın tamir ve bakımını teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde itinayla yapmaktayız. Yapılan her işlem firmamız tarafından garanti kapsamına alınır.

ECA, DemirDöküm, Baymak, Ariston, Alarko, Buderus , Bosch ve Ferroli markalı kombi cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız Ankara’nın tüm Semt ve ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz ECA,  DemirDöküm,  Baymak,  Ariston,  Alarko,  Buderus ,  Bosch ve  Ferroli kombilerinizin tamir ve bakımını servis olarak teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde itinayla yapmaktayız. Yapılan her işlem firmamız tarafından garanti kapsamına alınır. Bizim için yerinde tamiri mümkün olmayan cihaz yoktur. Ancak ve ancak cihazdaki arızalar giderilirken, sizi rahatsız edebilecek ve zamanınızı alacak durumlarda cihaz atölyeye alınabilir. Ayrıca cihazlarınızda tamir edilmek ve parçalarını değiştirmek amaçlı atölye ye alınmasını gerektiren aksamların hazır vaziyette olanları, ya da yenileri, mobil servis araçlarımızda mevcuttur. Bu sayede sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

etiketler:
kombi tamiri, kombi kart tamiri, kombi yıllık bakımı, ankara kombi tamir servisi, ankara kombi tamiri,

Keçiören Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax: 0 312 311 79 46
Email: bilgi@keciorenesnafrehberi.com