Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 152 kategori ve 455 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Keçiören Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  • elkin reklam 05
  • elkin reklam 04
  • elkin reklam 03
  • elkin reklam 02
  • elkin reklam 01
  • elkin reklam

MENU

Harita

Elkin Reklam

 Bütün gazetelere telefonla & faksla ilan reklam alınır.

Gazete ilan ve reklam sektöründe 21 yılı aşan tecrübesiyle değişmez çizgisiyle ilan ve reklam verenlerin hizmetinde olan ajansımızın online ilan gönderme sayfası üzerinden,Türkiye'nin her bölgesinden, tercih ettiğiniz gazetelerin seri ilan sayfalarına, ihtiyacınız olan personel ilanlarınızı, satmak veya kiraya vermek istediğiniz araba veya gayrimenkullerinizin satış ilanını, ister çaldırmış, ister kaybetmiş olun kimlik, ehliyet ve kıymetli evraklarınızın hükümsüzlüğüne dair zayi ilanı'nı, hangi konuda olursa olsun 3. şahıslara duyurmak amacıyla vereceğiniz duyuru ilanınızı ajansımız aracılığıyla Hürriyet Seri İlanlar içerisine veya Posta Seri ilanlar, Sabah Seri ilanlar, Milliyet ve Cumhuriyet Seri ilanlar'da yada Star Seri ilanlar sayfalarına verebilirsiniz.

Türkiye'de günden güne tirajı yükselen Zaman Seri ilanlar veya Habertürk Seri ilan sayfası içerisinde de değerlendirebilirsiniz sayılan bütün gazetelere ilan kampanyaları, doğru ilan fiyatları ile, seri bir şekilde ilan vermek "www.elkinreklam.com" sitesi ile çok daha kolay ve daha güvenli.

Yetkili ajansımız, tecrübeli kadrosu ve teknik yapısıyla ilan verenlerin maksimum memnuniyetini karşılama konusunda gerekli özeni göstermektedir. Gazete ilan servisleri ile çok uzun süredir beraber çalışmanın vermiş olduğu güven ve istikrar ile elkinreklam.com'un yurt geneline yayılmış şehir şehir, ilçe ilçe, semt semt hizmet veren online gazete ilan web sayfaları müşteri portföyünün sürekli gelişmesine neden olmaktadır.

www.elkinreklam.com sorumluluklarının bilincinde olup dünden bu güne, gelenekten geleceğe müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmeyi kendisine yol haritası edinmiştir. Gazete İlan sayfaları araba ilanı, daire dükkan ilanları, kayıp ilanları dediğimiz küçük ilanlar dışında çerçeveli ilan olarak tabir edilen çeşitli sosyal ve reklam amaçlı ilanlarıda içerisinde barındırır.

Büyük şirketler ile küçük veya orta ölçekli işletmelerin herhangi bir sektör dahilinde verdikleri ürün tanıtım reklamları ki bunlar herhangi bir sahildeki sitede yazlık satışı olabileceği gibi, piyasaya yeni sürülen bir temzilik robotu yada sigarayı bırakmakta etkili olduğu öne sürülen çeşitli elektronik aletler için verilen reklam ilanları'da olabilir. Tercihe göre renkli ya da siyah/beyaz olarak yayınlanabilen ilanlardır.

Bir diğer çerçeveli yayınlanan ilan başlığıda sosyal ilanlar dediğimiz kimi zaman bir müjde vermek sevinci paylaşmak kimi zamanda vermekte zorlanacağımız acı haberi kolay yoldan duyurmakta kullandığımız ilanlardır. Sevimsiz bir hastalık sebebiyle geçirdiğimiz ameliyatlardan sonra ilgili hastahane, baş hekim, doktor, hemşire ve sağlık görevlilerine gösterdikleri ilgi ve özenden dolayı verilen bir teşekkür ilanı veya yeni doğmuş bir bebeğin haberini sevdiklerimizle paylaşmak üzere verdiğimiz doğum ilanı hatta düğün merasimini bildiren bir evlilik ilanı da olabilir. Bu saydıklarımız yanında sevdiğimiz bir kişinin hayata veda etmesi halinde bunu sevenleri yakınları, dost ve akrabalarına duyurmak üzere verdiğimiz vefat ilanı, yine çevremizde bu tatsız olayı yaşayanlara destek olma maksatında vereceğimiz bir taziye ilanı, yada yakınlıklarını her türlü ortaya koyan, bu acı günlerde bizi yanlız bırakmayanlara karşı vereceğimiz bir teşekkür ilanı da sayılabilir. Mevlit ilanı ve dini merasim ilanlarıda sosyal ilan sınıfına giren ilanlardır.Sayılan bu tip ilanlar gazetelerin cm2 hesabı diyebileceğimiz sütun santim yahut kutu sayıları üzerinden fiyatlandırılırlar. Çerçeveli ilanlar tam sayfa ve yarım sayfa yada 1/4 sayfa "çeyrek sayfa" olarakda talep edilebilir.

Söz konusu çerçeveli ilanlar Türkiye geneli yayınlatma imkanı olabileceği gibi İstanbul Baskısı ve İstanbul Taşra Baskısı, Ankara Baskısı veya Taşrası, Ege ve Akdeniz baskıları ile çevredeki illere giden baskılar için sipariş edilebilirler.
Web sayfamızda; seri ilan örneklerini görebilir, seri ilan kelime ücretlerini görebilirsiniz. Başlıklı, alt üst çizgili ilanlar ekonomik maktu çerçeveli ilanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Gazetelerin ilan sayfalarına vermek istediğiniz ilanlar için operatörlerimizden Gazete reklam tarife bilgisi, ilan sayfaları, sütun başlık bilgileri, baskı bölgeleri, ilan ücret bilgileri, gazete dağıtım bölgeleri hakkında detaylı bilgiyi Eklin Reklam İlan Servisinden öğrenebilirsiniz.

 

 

İletişim Bilgileri

 Yetkili Kişi
:
Erdoğan Elkin
 
 Telefon
:
(+90) 468 91 91
 
 GSM No
:
 
 Fax
:
(+90)
 
 Adres
:
ayrancı Hoşdere Cad. No: 59/5 Y. Ayrancı
 
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Çankaya
 
 
 
 Başlangıç Tarihi
:
17.12.2010
 
 Bitiş Tarihi
:
17.12.2011
 

Foto Galeri

Keçiören Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax: 0 312 311 79 46
Email: bilgi@keciorenesnafrehberi.com